САРАФАННЕ РАДІО

Скоро літо, а літо - це пора наших улюблених сарафанів! Котрі, до речі, дехто з нас частенько недооцінює. Нам здається, що сарафан не несе в собі нічого нового. Та слід пам'ятати, що речі адаптуються під сезони та тренди, тож сарафан може бути повним fashion! Я переконана, що сарафан – просте й водночас блискуче рішення гардеробного питання на літо!

 
Головна відмінність сарафану від сукні - відсутність рукавів та можливість скомбінувати його з сорочкою чи футболкою. Взуття має бути легким та простим, як і сама тканина літнього сарафану. Вдалим рішенням можуть стати сліпони, гладіатори, мюлі або сандалі.

Провідні модні глянці пишуть, яким сарафанам слід надавати перевагу цим літом. Ну, по перше - білий колір! Це безпрограшний варіант, коли спека так обтяжує нас. По друге - вертикальні смужки, бо вони видовжують силует, роблячи нас візуально стрункішими. Їх товщина буде достатньо широкою, але не товстою. Третій must buy – це монохромні сарафани з тоненьким шкіряним ременем на талії. До того ж, кольори можна обирати будь-які: від nude і до electric blue, а от трендова довжина - міні, або максі.
 
 
Завважте, існує безліч варіантів довжин сарафанів, проте найбільше враження ви справите обираючи одну з двох крайнощів – міні або максі. Зупинивши вибір на міні – ви продемонструєте усім свої прекрасні ніжки. Обираючи сарафан максі – будьте впевнені у своїй жіночності, це стовідсотково вдале рішення для кожної дівчини незалежно від особливостей статури.
 
Між іншим, бажаю усім нам теплих сонячних днів і такого ж стану душі.
                                                                                                                                                         See you, Ennegey
25 квітня 2017 р. 22:02
Підписатися на новини
Якість
Власне швейне виробництво гарантує 100% контроль якості на усіх етапах технологічного процесу
Оригінальність
100% авторські лекала. Розмірна сітка включає 10 розмірів
Асортимент
Чотири основні колекції в рік. Щотижневе поповнення асортименту новими моделями
Доставка
Безкоштовна доставка по Україні* *при отриманні замовлення через відділення Укрпошти
0 грн.
вгору
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!